Kuźnia filmowca

Jest to wyjątkowy kurs online dla osób, które chcą zawodowo zajmować się filmowaniem. Omawiane metody pracy czerpią wzorce z najlepszych systemów produkcyjnych. Łączą metody pracy cinematographera i videographera.

Poruszana tematyka dotyczy m.in. sztuki operatorskiej, reżyserii, montażu oraz zasad prowadzenia działalności filmowej. W ramach kursu do dyspozycji są wykłady, analizy, prezentacje i dedykowane filmy szkoleniowe. Dokładny program jest tworzony na podstawie zainteresowań i predyspozycji uczestników. w związku z tym jest to niezwykle skuteczne i satysfakcjonujące dla wszystkich szkolenie.

Prowadzącym jest Wiktor Obrok – pedagog i filmowiec z wieloletnim doświadczeniem
Koszt wynosi 1500 zł brutto miesięcznie, a czas trwania to 4 miesiące (w sumie 100 godzin). Data rozpoczęcia kursu ustalana jest po zebraniu grupy (średnio co 4 miesiące). Wystawiany jest certyfikat ukończenia.
Po ukończeniu kursu uczestnicy mogą zdecydować się na warsztaty praktyczne, które wyceniane są dodatkowo. Zakończenie umożliwia także odbycie zaawansowanych modułów – operatorskiego i reżyserskiego..